Pomocnik w dziale produkcji
(m/k/i)

Ten „casting” czeka na Ciebie!
Wspieraj naszą odlewnię żeliwa jako pomocnik w dziale produkcji.

Pracujesz z pełnym zaangażowaniem? Masz zdolności manualne i lubisz pracę, w której może być naprawdę gorąco? Zostań zatem pomocnikiem w dziale produkcji naszej odlewni! Szukamy silnych i sprawnych rąk do pracy w topialni, rdzeniarni, formierni i oczyszczalni.

Krótki opis stanowiska
Czym zajmuje się pomocnik w dziale produkcji?

Jako pomocnik działu produkcji będziesz wspierać swój zespół przy następujących pracach:

  • w topialni, np. przy usuwaniu żużla z pieców i kadzi
  • przy wygładzaniu odlewów kokilowych i rdzeni oraz jako pomocnik rdzeniarzy
  • przy oczyszczaniu i usuwaniu zadziorów z części żeliwnych dowolnego rozmiaru i o różnym stopniu trudności za pomocą ręcznych szlifierek i przecinaków pneumatycznych

Ulotka: pomocnik w dziale produkcji

Przykładowe wynagrodzenie
Co oferujemy?

ok. 3100 € miesięcznie za 35-godzinny tydzień pracy (w tym świadczenie urlopowe i premia świąteczna)

+ dodatki za system zmianowy
+ wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych (np. dwie soboty w miesiącu)

całkowite wynagrodzenie brutto ok. 3.500 euro

Twoje stanowisko
Czego oczekujemy?

W odlewni ważna jest praca zespołowa i umiejętność pracy pod obciążeniem fizycznym. Pasujesz do nas, jeśli potrafisz zarówno współpracować z innymi, jak i działać samodzielnie. Potrzebujemy osoby sprawnej fizycznie, która już pracowała w zakładzie produkcyjnym, jest chętna do pracy w systemie zmianowym i podejmowania nowych zadań. Czy posiadasz uprawnienia operatora dźwigów i/lub wózków widłowych? Super, choć nie jest to konieczny warunek zatrudnienia.

I jak, pasuje? W takim razie zgłoś się już teraz.

Więcej miejsc pracy w mistrzowskim zespole

Dowiedz się o kwalifikacjach cząstkowych w zawodzie mechanika odlewniSprawdź, jakie masz jeszcze możliwości kariery w naszej firmie

Osoba odpowiedzialna za kontakt

Jean-Paul Baader
Tel. 02151 92-4189
Jean-Paul.Baader@siempelkamp.com